Aktuality a důležitá oznámení

Letos máme nejvyšší výskyt černého kašle za poslední roky. K 3.3.2024 bylo hlášeno již 1 666 případů ve všech věkových skupinách (medián věku je 35 let). Ve velkém riziku jsou také novorozenci a kojenci (již 36 případů do 1 roku věku). Očkování a přeočkování má velký význam. Pro děti i pro dospělé.

Vážení pacienti. Velice si vážíme Vašeho velkého zájmu o registraci v naší ambulanci. Velice nás to mrzí, ale vzhledem k naplnění naší kapacity jsme nuceni od 1.12.2023 ukončit registraci nových pacientů. Budeme se snažit v budoucnu posílit náš tým a rozšířit naše služby.

Od 16/10/23 přibližně na dobu 4-6 týdnů, ordinujeme v náhradních prostorech - VCHOD zezadu budovy fary (bývalá dětská ambulance a čekárna).

Abychom vyšli vstříc narůstajícímu počtu pacientů a také umožnili ošetření pracujících klientů od 1.10.2023 jsme po schválení zdravotními pojiš´tovnami rozšířili a upravili naši ordinační dobu.

V naší ambulanci jsme od dnešního dne začali používat pro komunikaci aplikaci a web rozhraní MEDEVIO. Prosíme, volejte nám pouze v urgentních případech.

Od 1.7.2023 přebírá ambulanci všeobecného praktického lékaře ve Křtinách od MUDr. Jany Benešové Prof. MUDr. Zdeněk Ráčil, Ph.D.